UNITY SATAKUNNANKATU

Johanna Barrales kampaaja unity hair

Johanna Barrales

Parturi-kampaaja

johanna.barrales@unity.fi

Marjo Lehtinen

Marjo Lehtinen

Parturi-kampaaja & Meikkaaja

marjo.lehtinen@unity.fi

Camilla Kesämäki

Camilla Kesämäki (äitiyslomalla)

Parturi-Kampaaja

camilla.kesamaki@unity.fi

Henna Pitkänen

Henna Pitkänen

Parturi-kampaaja

henna.pitkanen@unity.fi

Sari Forsman

Sari Forsman

Hiusmuotoilija & Meikkaaja

sari.forsman@unity.fi

UNITY AALTOSENKATU

Paula Ollila

Paula Ollila

Salon Manager / Hiusmuotoilija

paula.ollila@unity.fi

Veera Seppänen

Veera Hirvonen

Hiusmuotoilija

veera.hirvonen@unity.fi

Anni Hirsimäki

Anni Hirsimäki

Parturi-kampaaja

anni.hirsimaki@unity.fi

sky-kosmetologi aliisa höglund tampere

Aliisa Hoglund

SKY-kosmetologi

aliisa.hoglund@unity.fi

Anniina Puolamäki

Anniina Peltonen

Hiusmuotoilija

anniina.peltonen@unity.fi

Heidi Martikainen

Heidi Martikainen

Parturi-kampaaja

heidi.martikainen@unity.fi

HALLINTO

Veera Rikama

Omistaja / Hiusmuotoilija

veera.rikama@unity.fi